SmartWatche z GPS

.
W naszej szerokiej gamie produktów z wbudowanym modułem GPS znajdują się lokalizatory GPS dla dzieli oraz seniorów, urządzenia sportowe czy też zaawansowane smartwatche z systemem Android.
Każdy rodzic chce zapewnić swojemu brzdącowi bezpieczeństwo niezależnie od sytuacji. To samo tyczy się wszystkich bliskich członków rodziny, w tym przede wszystkim seniorów.

W trosce o najbliższe osoby naszych Klientów przygotowaliśmy specjalny lokalizator GPS dla dziecka, osoby dorosłej oraz seniora, który został przez nas ukryty w atrakcyjnej formie nowoczesnego zegarka. Nasze produkty wyróżnia doskonała funkcjonalność – oferowane lokalizatory dają bowiem możliwość wykonywania połączeń telefonicznych i notatek głosowych, a dodatkowo posiadają funkcję krokomierza, monitorowania snu, budzika i nie tylko. Zegarki dla seniorów są wyposażone ponadto m.in. w przypominacz o przyjęciu lekarstw, alarm w przypadku upadku użytkownika i inne przydatne funkcje.

Oferowane przez nas zegarki z GPS dla dzieci, osób dorosłych oraz seniorów proponujemy w wielu różnych wariantach kolorystycznych oraz stylistycznych. Posiadamy modele, które na pewno przypadną do gustu dzieciom ze względu na swój atrakcyjny design oraz takie, które bez wątpienia spodobają się seniorom z powodu uniwersalnego wyglądu i łatwości w obsłudze. Ponadto oferowane przez nas lokalizatory GPS z dotykowym ekranem doskonale wpisują się w aktualne trendy i świetnie prezentują się na ręce.
Opaski i smartwatche sportowe dzięki wbudowanemu modułowi GPS umożliwiają zapisanie tras, które pokonaliśmy np. biegając czy jadąc na rowerze.
Na smartwatchach z systemem Android które posiadają wbudowany GPS możemy korzystać z Google Maps, by ustalić naszą pozycje, czy też korzystać z nawigacji.

Zapisz się do naszego newslettera
Bądź na bieżąco z naszymi ofertami i promocjami

 • Informacje o zamówieniach

  799 881 220

  Pomoc techniczna

  799 881 221

  Zamówienia hurtowe

  799 881 215
 • sklep@garett.pl